Короткостроковий тематичний семінар за темою: «Технології електронного урядування»

титульне фотоВ період з 29 по 31 травня 2017 року в управлінні підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України проводився короткостроковий тематичний семінар «Технології електронного урядування» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування з Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей.

В рамках семінару проведено низку занять, а саме:

– тематичні зустрічі: «Електронне урядування на місцевому рівні (проект «Електронне місто», єдина система електронного документообігу, надання адміністративних послуг, відкриті дані, веб-ресурси: сitizen.odessa.ua, 1535.odessa.ua тощо)», «Проект ЦИФРОВА Україна. Електронна ідентифікація/аутентифікація. Система електронної взаємодії органів виконавчої влади», «Досвід надання адміністративних послуг в Одеській області та місті Одеса»;

– практичні заняття: «Сервіси Google для публічних службовців. Створення анкет, опитувальних листів та тестів за допомогою сервісів Google», «Технології розвитку е-урядування та е-демократії. Сервіси Google для публічних службовців (презентації, mind map, сайт тощо)», «Сервіси Google для публічних службовців. Цифрові комунікації»;

– «круглий стіл»: «Концептуальні засади та нормативно-правове забезпечення е-урядування. Основні складові е-урядування. Цифрова адженда України – 2020. Цифрова трансформація», «Реінжиніринг адміністративних процесів. Системи електронного документообігу», «ІТ-архітектура системи е-урядування. Основні складові ІТ-архітектури. Захист державних інформаційних ресурсів», «Нормативно-правове забезпечення доступу до публічної інформації у тому числі у форматі відкритих даних. Політика відкритих даних на регіональному та місцевому рівнях».

Основними спікерами семінару були викладачі кафедри інформаційних технологій та систем управління ОРІДУ НАДУ при Президентові України, а саме: завідувач кафедри, кандидат фізико-математичних наук, доцент Пігарєв Юрій Борисович; кандидат політичних наук, доцент Куспляк Ігор Сергійович та кандидати технічних наук, доценти Бекетова Олена Анатоліївна та Макарова Ірина Олегівна.

З метою практичного спрямування процесу підвищення кваліфікації  для проведення окремих занять були запрошені представники органів публічної влади та інших установ, а саме: Демещик  Андрій Михайлович – заступник  директора з комерційних питань КП «Обласний інформаційно-аналітичний центр»; Попов Володимир Леонідович – заступник  директора департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради;  Шилова Анастасія Василівна – заступник  директора Департаменту надання адміністративних послуг – начальник управління правового та інформаційно-документального забезпечення – адміністратор Одеської міської ради.

Слухачі високо оцінили рівень організації семінару та роботи професорсько-викладацького складу.

За результатами навчання було проведено підсумкове тестування.

Всі слухачі семінару успішно склали тест.

З метою методичного забезпечення для слухачів семінару підготовлено та розміщено у «хмарі» навчально-методичні матеріали та практичні рекомендації з актуальних питань, що висвітлювалися на семінарі.

Також дивіться інші новини

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *